سه‌شنبه 28 مي 2024 - 08 خرداد 1403
صفحه اصلی اخبار مقالات آلبوم تصاویر درباره ما تماس با ما فرم مشاوره
Bookmark and Share
NEWSLETTER
Email :LINKS
   به سایت مرکز مشاوره جهت ادامه تحصیل در دانشگاه ها و کالج های انگلستان خوش آمدید   در صورتی که متقاضی تحصیل در  دوره های کارشناسی , کارشناسی ارشد , دکترا , پزشکی , دندانپزشکی ,Foundation (پیش دانشگاهی) و یا A LEVEL در انگلستان برای سال 2014  هستید میتوانید از هم اکنون با ما تماس بگیرید     UCAS Timetable for 2014 applications   دانشگاهها و کالج های انگلستان     ویزای تحصیلی انگلستان       جدول ارزشیابی , مقایسه و تبدیل آیلتس و تافل    UK STUDY TODAY   موفق ترین مشاور و راهنمای اخذ پذیرش تحصیلی در  مقاطع مختلف تحصیلی در انگلستان     دوره های زبان انگلیسی در انگلستان     دوره های کارشناسی در انگلستان    دوره های کارشناسی ارشد      دوره های دکترا در انگلستان      تحصیل در رشته پزشکی     تحصیل در رشته دندانپزشکی   پیش دانشگاهی در انگلستان      مدارس شبانه روزی در انگلستان      دوره های آیلتس      دوره های تافل      بورسیه های تحصیلی در انگلستان     رزومه و روش تهیه آن    دانشگاهها و کالج های انگلستان     MBA در انگلستان     هزینه های زندگی در انگلستان     هزینه های تحصیلی در انگلستان     مسکن دانشجویی در انگلستان    کار در زمان تحصیل در انگلستان    رنکینگ دانشگاه های انگلستان    ویزای تحصیلی انگلستان     فرم مشاوره تحصیلی در انگلستان     خدمات مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی در انگلستان      خدمات مشاوره اخذ ویزای تحصیلی انگلستان     خدمات مسکن دانشجوئی در انگلستان    خدمات فرودگاهی (ایاب و ذهاب ) در انگلستان     خدمات آشنا کردن دانشجو با محیط پیرامون تحصیل     افتتاح حساب بانکی در انگلستان     گواهینامه رانندگی در انگلستان    راهنمائی جهت استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی در انگلستان    مشاوره در انتخاب مدرسه و ثبت نام فرزندان دانشجویان در مدارس انگلستان    مشاوره حقوقی   تمدید ویزای دانشجوئی   تلفن تهران متصل به دفتر لندن  4858 55 66  021   تلفن مسقیم دفتر لندن 8286 2784 20 0044    UK STUDY TODAY Ltd - 72 Hammersmith Road -London - W14 8TH - United Kingdom   
گرانترین شهرهای اروپا برای اجاره اتاق
یکی از کابوسهای دانشجویانی که اروپا را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند اجاره اتاق است.

سایت فرانسوی etudiant.fr در گزارشی به بررسی و مقایسه قیمت اجاره بهای یک آپارتمان یا به عبارت بهتر یک اتاق حدودا بیست متری مبله در جای جای اروپا پرداخته است.

در این گزارش لندن با782 یورو بالاترین نرخ و بخارست رومانی با 276 یورو کمترین نرخ را داشته اند البته این نرخ ها مربوط به نقاط شهری است و هرچه به طرف حومه نزدیک شوید از این نرخ کاسته و به نرخ حمل و نقل اضافه خواهد شد.

اما گرانترین شهرها برای دانشجویان به قرار زیر است:

لندن - پایتخت یکی از مراکز اصلی سرمایه داری اروپا گران ترین شهر برای دانش جویان از نظر مسکن است (782 یورو به طور متوسط) است. در زوم های دورتر لندن این نرخ به حدود 550 یورو می رسد.

مسکو - پایتخت روسیه همینطور هم شهر گرانیست چه برسد به دانشجویانی که برای تحصیل مجبورند در این شهر اتاق بگیرند در این شهر اجاره اتاق 756 یورو آب می خورد.

پاریس - پایتخت فرانسه شهر عشق و رویاست اما برای دانشجویان یک کابوس مجسم است با اجاره 740 یورو، برای بیست متر اتاق در رتبه سوم خود را قرار داده است.

استکهلم- پایتخت سوئد که به ونیز شمال اروپا شهرت دارد نیز شهر گرانیست مخصوصا کومون های مرکزی که در آنها متوسط اجاره 688 یوروبرای یک اتاق کوچک است.

اسلو - پایتخت نروژ که کلا گرانترین شهر اروپاست برای اجاره هر اتاق دانشجویان 653 یورو باید بپردازند البته دانشگاههای رایگان امتیاز این کشور است.

دوبلین - پایتخت ایرلند با-متوسط 645 یورو برای دانشجویان نیز از شهرهای دانشجویی بسیار گران است.

آمستردام - پایتخت هلند با 579 یورو برای دانشجویانی که مجبورند در پایتخت این کشور اتاق بگیرند شهر گرانیست.

کپنهاگ - پایتخت دانمارک گرچه دارای دانشگاههای رایگان است اما با 577 یورو اجاره بها باز هم شهر گرانیست گرچه این کشور در بین کشورهای اسکاندیناوی ارزان ترین کشور از حیث ارزاق عمومی است.

رم - پایتخت ایتالیا با 540 یورو هزینه گرانترین شهر جنوب اروپاست.

برن -سوئیس با 510 یوروهزینه اجاره در رتبه آخر طبقه بندی 10 تا از گرانترین شهرهای اروپاست.
اما هزینه های بالای زندگی در این شهر باعث شده است حتی آخرین شهر این طبقه بندی هم برای خود کابوس شبانه دانشجویان کم پول تلقی شود.

 
تحصیل در انگلستان
دوره های زبان انگلیسی
دوره های کارشناسی در انگلستان
دوره های کارشناسی ارشد
دوره های دکترا در انگلستان
تحصیل در رشته پزشکی
تحصیل در رشته دندانپزشکی
پیش دانشگاهی در انگلستان
مدارس شبانه روزی در انگلستان
رشته های دانشگاهی آنلاین
آزمون و دوره های آیلتس
آزمون و دوره های تافل
بورسیه های تحصیلی در انگلستان
خرید کتاب و مقالات علمی
رزومه و روش تهیه آن
دانشگاهها و کالج های انگلستان
مطالب جدید تحصیل در انگلستان
MBA در انگلستان
تست
 
 
زندگی در انگلستان
هزینه های زندگی در انگلستان
هزینه های تحصیلی در انگلستان
مسکن دانشجویی در انگلستان
کار در زمان تحصیل در انگلستان
رنکینگ دانشگاه های انگلستان
ویزای تحصیلی انگلستان
 
 
درباره انگلستان
درباره انگلستان
سیستم آموزشی در انگلستان
ارزشیابی‌ مدارك‌ تحصیلی‌ در انگلستان
آموزش شهروندی انگلستان
مشاوره تحصيلي در انگلستان
آموزش فني و حرفه اي در انگلستان
آموزش بزرگسالان در انگلستان
جاذبه های توریستی انگلستان
فرم مشاوره تحصیلی در انگلستان
اعطاي نمايندگي
بنرها و لوگوی سایت
UK Study Today در فیس بوک
 
 


V 3.0
صفحه اصلی اخبار مقالات آلبوم تصاویر درباره ما تماس با ما فرم مشاوره
UK STUDY TODAY Ltd is a registered company in England and Wales with Registration number : 07192908

Copyright © 2005 - 2022 , UK Study Today.com هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد