جمعه 14 ژوئن 2024 - 25 خرداد 1403
صفحه اصلی اخبار مقالات آلبوم تصاویر درباره ما تماس با ما فرم مشاوره
Bookmark and Share
NEWSLETTER
Email :LINKS
   به سایت مرکز مشاوره جهت ادامه تحصیل در دانشگاه ها و کالج های انگلستان خوش آمدید   در صورتی که متقاضی تحصیل در  دوره های کارشناسی , کارشناسی ارشد , دکترا , پزشکی , دندانپزشکی ,Foundation (پیش دانشگاهی) و یا A LEVEL در انگلستان برای سال 2014  هستید میتوانید از هم اکنون با ما تماس بگیرید     UCAS Timetable for 2014 applications   دانشگاهها و کالج های انگلستان     ویزای تحصیلی انگلستان       جدول ارزشیابی , مقایسه و تبدیل آیلتس و تافل    UK STUDY TODAY   موفق ترین مشاور و راهنمای اخذ پذیرش تحصیلی در  مقاطع مختلف تحصیلی در انگلستان     دوره های زبان انگلیسی در انگلستان     دوره های کارشناسی در انگلستان    دوره های کارشناسی ارشد      دوره های دکترا در انگلستان      تحصیل در رشته پزشکی     تحصیل در رشته دندانپزشکی   پیش دانشگاهی در انگلستان      مدارس شبانه روزی در انگلستان      دوره های آیلتس      دوره های تافل      بورسیه های تحصیلی در انگلستان     رزومه و روش تهیه آن    دانشگاهها و کالج های انگلستان     MBA در انگلستان     هزینه های زندگی در انگلستان     هزینه های تحصیلی در انگلستان     مسکن دانشجویی در انگلستان    کار در زمان تحصیل در انگلستان    رنکینگ دانشگاه های انگلستان    ویزای تحصیلی انگلستان     فرم مشاوره تحصیلی در انگلستان     خدمات مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی در انگلستان      خدمات مشاوره اخذ ویزای تحصیلی انگلستان     خدمات مسکن دانشجوئی در انگلستان    خدمات فرودگاهی (ایاب و ذهاب ) در انگلستان     خدمات آشنا کردن دانشجو با محیط پیرامون تحصیل     افتتاح حساب بانکی در انگلستان     گواهینامه رانندگی در انگلستان    راهنمائی جهت استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی در انگلستان    مشاوره در انتخاب مدرسه و ثبت نام فرزندان دانشجویان در مدارس انگلستان    مشاوره حقوقی   تمدید ویزای دانشجوئی   تلفن تهران متصل به دفتر لندن  4858 55 66  021   تلفن مسقیم دفتر لندن 8286 2784 20 0044    UK STUDY TODAY Ltd - 72 Hammersmith Road -London - W14 8TH - United Kingdom   
رشته های دانشگاهی آنلاین
Distance Learning یا Distance Education

انگلستان یکی از بزرگترین برگزار کنندگان دوره های دانشگاهی آنلاین (راه دور) در دنیا است که امکان تحصیل در بالغ بر 600 دوره دانشگاهی را بدون نیاز به حضور در دانشگاه فراهم آورده است.

اگر چه که موسسات آموزشی آنلاین در کشور انگلستان مستقر هستند ولی این مراکز نه تنها امکان تحصیل برای دانشجویان در سراسر دنیا فراهم کرده اند بلکه  این دوره ها را بر اساس نیاز متقاضی و به صورتی انعطاف پذیر طراحی و ارائه مینمایند. 

امکان ثبت نام در دوره های دوره های دانشگاهی آنلاین در طول سال وجود دارد و بر خلاف تحصیل در دانشگاه های حضوری , این دانشگاه ها به لحاظ ثبت نام محدودیتهای زمانی کمتری دارد. این انعطاف پذیری سبب شده تا متقاضی بتواند بر اساس نیازهای خود دوره متناسب با شرایط خود را انتخاب نماید. لازم به ذکر است که هر دانشجو در زمان تحصیل در  دوره های دانشگاهی آنلاین به صورت ویژه به منابع مطالعاتی و اساتید در رشته خود دسترسی دارد.

اعتبار مدارک تحصیلی اعطائی در دوره های دانشگاهی آنلاین:

مدارک اعطائی حاصل از دوره های دوره های دانشگاهی آنلاین در انگلستان دارای اعتبار جهانی بوده و مورد تائید سیستم آموزشی انگلستان میباشند.

تنوع تحصیل در مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف به صورت آنلاین :

دوره های آنلاین در دامنه وسیعی در مقاطع مختلف شامل A Level و  GCSE و دوره های پیش دانشگاهی , دوره های کاردانی , کارشناسی , کارشناسی ارشد و دکترا  و در رشته های متنوع ارائه میشوند.
برگزای آنلاین دوره GCSE و A Level در انگلستان :

در  صورتی که تمایل به گذراندن دوره های GCSE  و  A Level در انگلستان دارید ولی بدلیل هزینه ها و یا محدودیتهای دیگر امکان سفر به انگلستان را ندارید  میتوانید در دوره های GCSE  و  A Level که به صورت آنلاین برگزار میشود شرکت نمائید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برگزاری این دوره ها به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمائید.

___________________________________________________________________________

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط , رشته های تحصیلی و هزینه ها در رشته های دانشگاهی آنلاین (غیر حضوری)  فرم مشاوره تحصیلی را تکمیل نمائید.

 
تحصیل در انگلستان
دوره های زبان انگلیسی
دوره های کارشناسی در انگلستان
دوره های کارشناسی ارشد
دوره های دکترا در انگلستان
تحصیل در رشته پزشکی
تحصیل در رشته دندانپزشکی
پیش دانشگاهی در انگلستان
مدارس شبانه روزی در انگلستان
رشته های دانشگاهی آنلاین
آزمون و دوره های آیلتس
آزمون و دوره های تافل
بورسیه های تحصیلی در انگلستان
خرید کتاب و مقالات علمی
رزومه و روش تهیه آن
دانشگاهها و کالج های انگلستان
مطالب جدید تحصیل در انگلستان
MBA در انگلستان
تست
 
 
زندگی در انگلستان
هزینه های زندگی در انگلستان
هزینه های تحصیلی در انگلستان
مسکن دانشجویی در انگلستان
کار در زمان تحصیل در انگلستان
رنکینگ دانشگاه های انگلستان
ویزای تحصیلی انگلستان
 
 
درباره انگلستان
درباره انگلستان
سیستم آموزشی در انگلستان
ارزشیابی‌ مدارك‌ تحصیلی‌ در انگلستان
آموزش شهروندی انگلستان
مشاوره تحصيلي در انگلستان
آموزش فني و حرفه اي در انگلستان
آموزش بزرگسالان در انگلستان
جاذبه های توریستی انگلستان
فرم مشاوره تحصیلی در انگلستان
اعطاي نمايندگي
بنرها و لوگوی سایت
UK Study Today در فیس بوک
 
 


V 3.0
صفحه اصلی اخبار مقالات آلبوم تصاویر درباره ما تماس با ما فرم مشاوره
UK STUDY TODAY Ltd is a registered company in England and Wales with Registration number : 07192908

Copyright © 2005 - 2022 , UK Study Today.com هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد